Özgü Hukuk Bürosu Hakkında

Özgü Hukuk Bürosu; 2006 yılında Özgür ÖZTÜRK tarafından kurulmuştur.

Özgü Hukuk Bürosu’nun hizmet verdiği alanlarda geniş deneyimlere sahip yetkin bir hukukçu kadrosu bulunmakta ve departmanlarda deneyimli avukatlar ile emekli hakimler, akademisyenler ve uzmanlaşmış danışmanlarla çözüm odaklı bir anlayış çerçevesinde, ulusal ve uluslararası iş ortamında müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri; geniş bir hukuki bilgi birikimine dayalı olarak geliştirmektedir.

Çalışma gruplarımız başta İdare Hukuku, Vergi Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında etkinlik göstermekte; Sağlık Hukuku, Çevre Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku gibi spesifik bir çok hukuk alanında da hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Özenli çalışmayı ilke edinen, hızlı ve doğru kararlar alabilmeyi ön planda tutan büromuz; müvekkil ile sürekli iletişim halinde hareket etmeyi benimseyen dinamik ve alanında uzman olan bir takımdan oluşmaktadır. Bu inançlarla verdiğimiz hizmetler, müvekkillerimizle güvene dayalı güçlü ilişkiler kurmamıza imkân sağlamıştır.

Kurumsal ve bireysel müvekkillerinin başarısını daha ileri seviyelere taşıyabilmek için değişen ve ilerlemekte olan hukuk düzeninin yanı sıra, diğer sektörleri de yakından takip etmekte olan büromuz; her bir müvekkilini “takım arkadaşı” olarak kabul etmekte ve kaliteli bir hizmet verebilmek için sahip olduğu kararlılığı “sonuç odaklı” olacak şekilde sürdürmektedir.

ÖZGÜ HUKUK AİLESİ OLARAK, Müvekkillerimizin başarısını kendi başarımızdan önde görürüz. Müvekkillerimizin sorunu bizim sorunumuzdur. Bu nedenle müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına göre daha doğru ve etkin bir şekilde çözüm bulabilmek için müvekkillerin faaliyet göstermiş olduğu sektördeki tüm gelişmeler birebir takip edilmektedir.

ÖZGÜ HUKUK, tüm teknolojik alt yapısı ve network ağı ile hukuki hizmet sunmakta olup, müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak hizmet ağını geliştirmeye , çağın gerektirdiği yenilikçi akıma uygun hareket etmeye ve etkin hizmet sunmaya kararlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.